اخبار تازه ها :
خانه دیسک کمر و کمر درد
دیسک کمر و کمر درد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

S9


آقا یوسف- گ- 46 ساله با سابقه چندین ساله دیسکوپاتی کمر و پیشنهاد عمل جراحی و درد سیاتیک شدید و آزار دهنده مراجعه و پس لز 3 دوره درمان درد کمر و سیاتیک از بین رفته و آرامش عصبی خیلی خوب و دیگر نیاز به عمل جراحی ندارد.


 

S1


 

 آقای علیرضا- ع- 45 ساله از تهران سابقه چندین ساله دیسکوپاتی کمری و عمل جراحی دیسک کمر و در 3ماه اخیر درد بسیار تشدید یافته است، پس از یک دوره درمان طب سوزنی و بدون دارو کلیه علایم تقریبا از بین رفته و علامت سیاتیک راست نیز از بین رفته و سیستم عصبی ایشان نیز خیلی راحت شده است و خواهر و همسر خود را نیز جهت درمان به مطب آورده اند.


S3

 


آقای اولیا – 45 ساله از تهران – به علت کمر درد شدید و دیسکوپاتی  L5 و L4 و درد و گزگز اندام های تحتانی که قادر به راه رفتن نبوده و با برانکارد به مطب آورده اند و پیشنهاد عمل جراحی فوری توسط چندین جراح شده بوه و با دو دوره درمان طب سوزنی و پس از 3 سال کاملا سالم و MRI مجدد برای جراح مربوطه غیر قابل باور بوده است و در حال حاضر می تواند اجسام سنگین بلند کند و درمان کاملا بدون دارو بوده است .

 

S5

 

 

خانم پ- م 42 ساله لیسانس از تهران به علت سابقه 11 ساله دیسکوپاتی شدید در ناحیه کمر و پس از پیشنهاد عمل جراحی مراجعه و گزارش بیمار: قبل از درمان هیچ امیدی به بهبودی با این سرعت نداشتم از خداوند سپاسگزارم بخاطر آفریدن انسانی حاذق و ماهر در طبابت و خلق و خوی شاد که مرهم دردهای ما هستید من شب ها بر اثر درد پا و کمر از خواب بیدار می شدم حدود یک ماه قبل از درمان درد پاهام و کمرم طوری شدت گرفت که با زحمت بلند میشدم و نمی توانستم صاف راه بروم و به طرف جلو خم شوم و پس از دو دوره درمان طب سوزنی دردهایم خیلی خیلی کم شده است و بهبودی حاصل شد.


S6


 خانم ش- بارانی 30ساله از کرج به علت کمردرد شدید و دیسکوپاتی به مدت 2.5سال قفل شدن زانوها درد و گرفتگی عضلات ساق پا و گزگز و مور مور شدن پاها و اختلال خواب و فشار عصبی و اضطراب مراجعه نموده و پس از 2دوره درمان طب سوزنی و بدون دارو کلیه علایم از بین رفته و خودشان درمان را فوق العاده و غیر قابل باور میداند.

 

 

S7

 

 

خانم کتایون – الف – 47 ساله به علت سابقه 7 ساله کمر درد و درد پاها مراجعه نموده و پس از یک دوره درمان گزارش: در مراجعه اولیه بسیار خموده و خسته بودم ودر هر قدم درد زیادی در پا و کمرم داشتم ولی پس از پایان یک دوره درمان بسیار سبک شده ام و اشتیاق برای پیاده روی دارم و روحیه و افکارم بسیار شاد است و از دکتر عزیز و خوبم متشکرم.خانم م – ط 43 ساله فوق لیسانس از اهواز به علت سابقه یک ساله دیسکوپاتی شدید در ناحیه کمر و بعد از پیشنهاد عمل جراحی مراجعه، گزارش بیمار: قبل از درمان درد بسیار شدیدی در ناحیه کمر و پای چپ خود احساس می کردم به طوری که قادر به برخاستن و نشستن بدون کمک نبودم بعد از 3 دوره درمان با طب سوزنی و بدون هیچ گونه دارو احساس می کنم به وضعیت قبل از بیماری خودم برگشتم که کاملا سالم و پر از انرژی هستم و درد کمرم به طور کامل از بین رفته و درد پای چپم تقریبا 95 درصد بهتر شده از نظر عصبی کاملا آرام هستم و به راحتی بالا و پایین می روم و نتیجه درمانم بسیار عالی است.

 

خانم سودابه – م – 52 ساله لیسانس به علت سابقه 5 ماهه کمردرد و درد سیاتیک شدید مراجعه و گزارش بیمار: پای من در اثر درد سیاتیک بکلی بی حس شده بود و قسمت بالای ران درد هم داشت و کف پا بی حس شده بود، در حال حاضر بی حسی بالای ران برطرف شد، فقط کف پا کمی بی حسی دارد و راه رفتن هم برایم راحت تر شده، با تشکر فراوان از آقای دکتر.


خانم ش- ب- 42 ساله از تهران به علت دیسکوپاتی کمری مراجعه و پس از 3 دوره درمان طب سوزنی گزارش کتبی بیمار : تغییرات خیلی محسوس بود کمر درد تا حدود 80 درصد درمان شد احساس سبکی در فعالیت های روزمره ، راه رفتن راحت تر و روان تر شده است ،گز گز دست و پا تا حدودی قطع شده است، آرامش نسبی حاصل شده و خواب هم خوب و راحت تر شده. کمال سپاس از زحمات دلسوزانه دکتر وعزیزان دستیار دارم. و آرزوی بهترین ها رو برای همگی شما دارم. خانم ن- س- 33 ساله از تهران به علت درد کمر و گودشدگی کنار ران پا مراجعه و گزارش کتبی بیمار پس از 2 دوره درمان : قبل از درمان از درد شدید کمر در سمت راست به شدت اذیت میشدم و نمی توانستم راه بروم و درد آزاردهنده بود ولی بعد از درمان درد قطع شد و احساس سبکی خاصی دارم و همچنین گودشدگی کنار ران پا حدود 80 درصد بهتر شده است.

 

آقای سید هاتف- ط 39 ساله با سابقه 6ماهه کمر درد و دیسکوپاتی مهره کمری و با پیشنهاد جراح جهت عمل جراحی لنگان لنگان به مطب مراجعه و گزارش کتبی بیمار پس از 3 دوره درمان طب سوزنی:اینجانب به علت پارگی دیسک کمر و درد شدید در ناحیه کمر و پاها به این مطب مراجعه کردم بیش از این به دو فوق تخصص ستون فقرات مراجعه کردم که هر دو پیشنهاد عمل و برداشتن مایع خارج شده از دیسک را داشتند و همچنین نسبت به حاد بودن شرایط و احتمال فلج شدن به خصوص در پای چپ و از دست دادن کنترل ادرار به بنده هشدار داده بودند. در پایان درمان انتشار درد در پاها و کمر متوقف شد و خوشبختانه درد گودی کمر هم از بین رفت و بهبودی حاصل شد با تشکر از زحمات شما.
جهت مشاهده و دانلود فیلم اینجا کلیک کنید.